Co říkají naši absolventi

Odesílání...

Libuše J.

Libuše J. získala stipendium AFCSLS na CTY Summer 2014 na Princeton University. Přečtěte si rozhovor pro aktualne.cz. 

 

Hanka K.

"Obě děti se vrátily z Objevitelské soboty nadšené. Pochopila jsem, že naši synové ve Vašich kurzech cítili podporu a přijetí."

Celá zpráva>>

 

 

Oliver L.

Nejen, že mi finanční podpora od CTM umožnila účastnit se vzdělávacího programu, který nepochybně vynikl v každé přihlášce a na „CVčku“, ale dovolila mi i poznat, že zahraniční vzdělání je pro mě jasnou cestou.

 

Instruktorka RNDr. Iva Kolářová, PhD.

Chtěla bych vám velmi poděkovat za zkušenosti, které jsem díky vám získala s online výukou (schéma kurzu, aktivity pro studenty, průběžné hodnocení, jak dávat kvalitní zpětnou vazbu, jak studenty motivovat).

Musím říct, že mnohé z toho jsem letos využila a jen díky několikaleté praxi v CTM jsem byla schopná pro tento semestr připravit fungující distanční výuku svých předmětů na PřF UK, kterou ocenili i mí studenti.

 

Centrum pro talentovanou mládež, z.s. | nezisková organizace

info@ctm-academy.org

 


Tento projekt není podporován z evropských zdrojů.

Copyright © 2014-2023 Centrum pro talentovanou mládež, z.s. All Rights Reserved.

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Právní podmínky | Ochrana dat

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o

Odhlášení z newsletteru

Právní podmínky
Ochrana dat
Odhlášení z newsletteru

Přepnout na klasickou verzi webu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku